Garanti İade

Garanti İade

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. 

 

Satın aldığım ürünü iade edebilir veya değiştirebilir miyim?

Web adresinden satın aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi mağazamızdan yapılmamaktadır. Yine web adresinden online mağazadan değişim ve iade yapılmaktadır.

 

İade Koşulları ve Bilgilendirme:

1-    Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz.

2-    Ürünlerin kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanması gerekmektedir, yeniden satılabilirliği bozulmuş ürünler iade kabul edilmez.

3-    Değişim yapılmış bir ürünün tekrar değişimi ya da iadesi yapılamaz.

4-    Değişim işleminde kargo ücreti alınmamaktadır ancak iade işleminde kargo ücreti iade ücretinden düşülerek hesabınıza yansımaktadır.

5-    Faturası olmayan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Kargonuzu teslim alırken mutlaka içinde fatura olup olmadığını kontrol ediniz.

6-    Teslimat adresi Türkiye dışında olan ürünler için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

İade Süreci ve Ücretin Hesaba Yansıması:  

            İade edilen ürün bize ulaştıktan sonra kontrol edilerek iade süreci başlatılır. Ürün incelenme aşaması ile iade onayı ve işlemin tamamlanma süresi en az 3 en fazla 15 gün sürebilir.

 

            Ürün iade şartlarına uygun olması durumunda, ürün bedelinin ödeme yaptığınız şekliyle size iade ediyoruz. Havale ile ödeme yapmanız durumunda sizden ilgili bilgiler talep edilerek ürün bedeli hesabınıza yatırılacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda; ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Bankanızın bu bedeli hesabınıza yansıtması 15 günü bulabilir. Bu sürecin Fix Mama ile bir ilgisi yoktur.

 

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler:

            Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan ürünler, müşterilerin kendi talebiyle üzerinde değişiklik yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi tanıyarak daha kaliteli hizmet sunmaktayız.

SİZİ UNUMAYALIM

Maarif Mektepleri Olarak sizlere 50%'a varan indirimler yapıyoruz.
İndirimlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize e-postanızı bırakın,
sizi haberdar edelim.